РОБОТИ в МЕДИЦІНІ


РОБОТЫ в МЕДИЦИНЕ

Роботи відіграють важливу роль у сучасній медицині, починаючи з підготовки нового покоління лікарів та підходу до лікування пацієнтів. Використання роботів – це зниження часу госпіталізації, покращення стану пацієнтів та велика економія витрат на обслуговування. Механічна заміна відсутніх кінцівок та органів, які можуть взаємодіяти з людськими органічними системами – давня мета медичної спільноти. Дослідження у сфері серця, кінцівок, та інших органів людини дають надію на розробку ефективних імплантованих пристроїв та кінцівок, які можуть функціонувати протягом тривалого часу. Роботи можуть також надавати допомогу людям з важкими обмеженнями опорно-рухового апарату, що у багатьох випадках дає їм, принаймні, деякі можливості для пересування чи прогулянок поблизу своїх будинків.


UVC

Світлодіодний модуль UVC використовує оптику UV-C VIOLET, щоб запропонувати професійним користувачам високоефективні рішення для дезінфекції та знезараження. Використовувані світлодіоди UV-C випромінюють довжину хвилі 275 нм, забезпечуючи негайну стерилізацію та очищення повітря, рідин та поверхонь, забезпечуючи надійне видалення бактерій, мікробів та вірусів.


Robot NursyBoy

РОБОТЫ в МЕДИЦИНЕ

 

Robot NursyBoy – це робот, який веде повний контроль над хворим протягом 24 годин та контролює приймання різних видів таблеток для різного часу дня. Робот виступає як помічник при прийманню пацієнтом потрібних доз різних ліків, а також здійснює постійний контроль та моніторинг стану пацієнта з оповіщенням довіреної особи або медичного центру ...читати далі»


Намет трансформер

РОБОТЫ в МЕДИЦИНЕ

Військовий намет - трансформер універсальна 6 місцева.

Намет трансформер з шістьма ліжками призначений для карантинного розміщення людей в екстрених умовах або для польових медичних госпіталів та проживання особового складу.

Намет служить для тимчасового розміщення та проживання особового складу у літніх польових умовах, але може бути використаний також для зимових умов та інших призначень. Особливістю є використання мінімального розміру площі для встановлення з максимальною комфортністю проживання. Такі намети трансформери, що дозволяють розгорнути спальне місце за лічені секунди та можливості миттєвої експлуатації…читати далі»


Носилки складові легкі і електричні

Портативні електричні ноші призначені для вирішення різних цілей з можливістю транспортування однією людиною без використання великих зусиль. Завдяки стандартизації платформи переносні електричні ноші ідеально підходять для використання практично в будь-якій ситуації та забезпечують функціональність для будь-яких ситуацій, необхідних для транспортування у військово-польових умовах. Можливість проводити розгортання швидко та ефективно на полі бою...читати далі»


GAZE

РОБОТЫ в МЕДИЦИНЕ

 

Штучне око Gaze у вигляді природної форми людського ока. Ця розробка дозволить розв'язувати проблему для сліпих людей та зробить новий крок у науці... читати далі»

 


РОБОТИ-ТРЕНАЖЕРИ

РОБОТЫ в МЕДИЦИНЕ

Розроблені нові моделі роботів-тренажерів для мобільності, навчання людей з обмеженими фізичними можливостями. Робот розумно адаптує свою поведінку відповідно до індивідуальних можливостей пацієнта. Віртуальне середовище навчання може збільшити мотивацію пацієнтів та залучить до інтенсивної реабілітації.

Ці роботи зосереджені на тестуванні нових концепцій та розробці нових підходів до реабілітації пацієнта, яка ґрунтується на принципах рухового навчання та адаптації опорно-рухового апарату з метою підвищення функціональної мобільності людей з неврологічними травмами. Індивідуальний контроль робота-тренера дозволяє нам розробляти нові стратегії для навчання мобільності у людей з травмою спини... читати далі»