РОЗУМНИЙ БУДИНОК


Сучасний будинок може стати для людини набагато більшим, ніж просто місце для того, щоб жити в ньому. Розумний будинок - це технологія зі складними системами керування, яку можна використовувати для підвищення якості сімейного життя. З нашою технологією звичайний будинок стає самостійним і постає перед членами сім'ї у новому ракурсі сучасного життя. Побутова техніка може бути "розумною", починаючи з економії електроенергії до запобігання нещасним випадкам з дітьми та літніми близькими.

Чітко контрольована безпека будинку стає реальністю, тому що «будинок» самостійно може попередити вас у будь-якій точці світу про те, що відбувається в ньому, і через смартфон інформувати про свій статус. Він може навіть прийняти дії за умовчанням у разі відсутності реакції на тривогу (тобто скоротити подачу води, якщо є витік, і нікого немає вдома тощо). Енергоефективність може бути покращена шляхом контрольованого енергоспоживання та програмного управління кожного пристрою в будинку, що дозволить знати про енергетичні пристрої, що не використовуються, і можливість регулювати їх експлуатацію для економії енергії.

Умный дом

Застосування розумної побутової техніки.

 

Безліч способів програмування роботи вашої побутової техніки, тобто. домашнього кінотеатру, освітлення, безпеки та клімат контролю і т.д., що і робить Розумний дім цікавим для вас самих. Для передачі інформації ми використовуємо ультра маленькі датчики, щоб додати функціональність Wi-Fi, які можуть вписатися в будь-який що існує або новий електронний пристрій.

Наш власний метод конфігурації пристроїв дозволяє будь-який електронний пристрій під'єднати через Wi-Fi та за необхідності налаштувати модуль без будь-якої програми. Також можна налаштувати кілька пристроїв одночасно. Великий обсяг кеш-пам'яті датчиків залишається вільним для будь-якої додаткової програми, яка дає більш широкі можливості для використання модуля. Це дозволяє програмістам з фундаментальним знанням мови програмування WLAN вбудовувати будь-які нові програми з використанням великої бібліотеки та встановлювати практично будь-яку розробку нового часу для Wi-Fi або розробляти свої власні програми.

 

Умный дом

Медичний контроль для людей похилого віку.

 

Сучасні медичні програми та пристрої на базі платформи тих же датчиків можуть бути запропоновані пенсіонерам для здійснення більш високої якості життя або встановлюються передові інструменти медичного персоналу для постійного моніторингу стану пацієнта під час використання наявної Wi-Fi інфраструктури. Таке поєднання можливостей сервісної підтримки переносить медичну допомогу на новий рівень. Підтримка WPA полегшує розгортання медичних приладів усередині будинку і дає можливість бути інтегрованими в центральні схеми безпеки для керування пристроями.

 

Умный дом

Hi-Fi Аудіо додаток.

 

Насолоджуйтесь високою якістю Hi-Fi аудіо у вашому домі або слухайте улюблені пісні зі свого смартфона на своїй Hi-Fi гарнітурі в будь-якому місці. На основі надійної платформи ультра-малих датчиків розширюються можливості прослуховування музики в сучасних пристроях за межею уяви.

Створення смартколонки, навушників або гарнітури з технологією Wi-Fi простіше, ніж будь-коли. Миттєве декодування MP3, OGG, WAV, WMA, FLAC та MIDI потоків забезпечує високу якість передачі звуку з мінімально-можливою споживаною потужністю. Компактний дизайн робить його ідеальним для інтеграції в навушники, гарнітури та колонки. Це дозволяє будь-якому сучасному комп'ютеру використовувати стерео-аудіо систему високого класу з динаміками без використання будь-яких кабелів.

 

Умный дом

Веб-інтелектуальне керування будинком.

 

Технологія, розумний будинок стає все більш і більш доступною через веб-системи, які дозволяють контролювати різні частини вашого будинку через Wi-Fi програми. Технологія Розумний будинок стає доступнішим, пропонуючи більше можливостей у зв'язку з розширеннями Wi-Fi рішень технологій та інноваційних пропозицій, ще більш цікавих речей для автоматизації та контролю. Просте управління системами аудіо, домашнього кінотеатру, клімат контроль, освітлення та системи безпеки, всі ці нові гаджети працюють разом та створюють додатковий затишок будинку при використанні.

Наприклад: Візьміть технологію розумного будинку, яка керує освітленням цілого будинку. Будинок оживає при збільшенні гучності звуку на вашому телефоні з ефектом жахливого важкого дихання розподіленого по всій аудіосистемі будинку, а потім синхронізувати з затемненнями та просвітленнями світла в кожній кімнаті. Будинок здається живим. Цей спосіб зможе налякати всю околицю чи злодіїв.

 

Умный дом

Робот для моніторингу розумного будинку.

 

Мобільний робот для моніторингу Розумного дому, з постійним аудіо/відеозаписом. Цей робот безпеки може запропонувати вам вільне спостереження вашого будинку або бізнес офісу через мережу Wi-Fi в будь-який час і в будь-якому місці на мобільний комп'ютер або будь-який мобільний телефон з Android системою.

Можливість використання такого мобільного робота допоможе вам розв'язувати проблему помилок систем контролю та охорони безпеки стаціонарних систем. На додаток до камери та мікрофона робот можна оснащувати динаміком, датчиками температури, диму та руху, та функцією будильника. Якщо на камері спрацьовує сигналізація про появу стороннього, то система відразу б'є на сполох, фіксує те, що відбувається, і відразу відправляє для вас фотографії.