SUVTEC - гусеничний електромобіль


SUVTEC – Всепогодний, всюдихідний гусеничний електромобіль.

 

Надлегкий та малогабаритний гусеничний електро позашляховик, який може перевозити двох піхотинців командос та розвивати швидкість до 50 км/год для швидкого пересування на полі бою. Оснащений усім необхідним для атакувальних місій, на які можуть бути зосереджені розвідувальні команди.

Основна перевага це швидко добратися до позицій противника та атакувати, а також швидко зникнути. Позашляховик може бути поміщений у гелікоптери, що дозволяє солдатам приземлятися разом з транспортним засобом.

Машина на предмет її корисності як безшумний позашляховик для секретних солдатів командос, щоб швидко переміщатися з місця на місце в будь-які погодні умови, щоб вразити інфраструктуру супротивника, таку як радари або ракетні установки. Також він може бути оснащений кулеметом та гранатометами для збільшення вогневої потужності. Розроблену інноваційну систему кермового управління без керма та рук, що дає водієві свободу рукам для використання бойової зброї. Використовується новий підхід до механізму заднього приводу, де система приводу забезпечує набагато більш високу енергоефективність до споживання і надійно утримує гусениці на землі. Амортизаторний механізм може поглинати фронтальні та нижчі ударні навантаження, що забезпечує комфорт та довговічність.

Додаткова причіпна платформа може використовуватися для перевезення запасів та обладнання, вода та паливо, все для повсякденних місій.