Stayer


Робот-щит 

 

Робот-щит є броньованою стіною в роботі поліції з дистанційним/ручним керуванням, надійною опорою для спецпідрозділу та інших служб екстреного реагування. Використовуючи для захисту під час наближення до будівлі під час потенційно небезпечних протистоянь або конфронтації озброєних підозрюваних. Він також може захистити поліцію та громадськість від вибухових пристроїв – це цінний інструмент для роботи служби поліції у небезпечних ситуаціях і може забезпечити велику тактичну перевагу…читати далі» 


Робот для розмінування протипіхотних мін.

Дистанційно керована гусенична система розмінування, призначена для знищення протипіхотних мін та забезпечення безпеки наземних військ. Використовуючи дистанційне керування на лінії прямої видимості, солдати залишаються на безпечній відстані від можливих детонацій та розтяжок. Оператори можуть керувати з максимальної відстані до 1000 метрів (3280 футів).

Дистанційно керований гусеничний робот, який здатний активувати міни за допомогою тралової насадки, яка детонує будь-які небезпеки на своєму шляху. Противибуховий екран, що додається, на насадці трала допомагає захистити оператора від летючих осколків. Його корпус трала повністю зі сталі/титану і має ходову частину, призначену для відображення сили вибуху. Механічні системи легко доступні для польових механіків та також доступні інші навісні пристрої.


Военный транспортный робот

Військовий транспортний робот

 

Військовий транспортний робот може підвищити ефективність логістики, а також допомогти солдатам у переміщенні. Існує велика кількість спорядження, необхідного як при пересуванні на полі бою, так і на його околицях. Будь-яка зброя, боєприпаси та інше обладнання можуть бути переміщені в точку дії, а також підібрані з поля бою (перевезення вантажу до 150 кг)…читати далі» 


Беспилотный интеллектуальный робот

Безпілотний інтелектуальний робот спостереження

 

Інтелектуальний робот спостереження є інноваційним безпілотним роботом широкого спектра застосування з подвійною віссю обертання камер. Його найбільш унікальною особливістю є використання у військових цілях такі як акустика та фонетика, що встановлює присутність ворога. Крім того, роботом можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування. Через те, що робот необхідний для роботи на відкритій місцевості, його внутрішній електронний засіб дозволяє впоратися з екстремальними умовами навколишнього середовища. Ведення роботом відеоспостереження є дуже гнучким і може бути використане в різних ситуаціях, наприклад, у межах міста, в'язницях та прикордонних постах. Робот також призначений для військового застосування, оскільки до нього може бути приєднана зброя. Декодер, який встановлений всередині робота забезпечує вібраційний нульовий проміжок, це потрібно для компенсації люфту через камеру спостереження на великі відстані. Подвійний контроль керування є найбільш надійним рішенням…читати далі»


Поисково-спасательный робот

Пошуково-рятувальний робот

 

Радіокерований робот для огляду та втручання використовується для операцій у міській місцевості. Цей робот призначений для роботи, пов'язаної зі знешкодженням боєприпасів. Завдяки своїй конструкції, робот може бути використаний для перевірки різних видів робіт у небезпечних та ризикованих районах, а також для розвідки та боротьби з терористичною діяльністю.

Система приводу має підвищену тягу і дозволяє працювати як у важкопрохідній місцевості, так і всередині будівель, де він виконує такі заходи, як підйом по сходах, незалежно від освітлення та атмосферних умов. Значне тягове зусилля робота дозволяє йому буксирувати чи штовхати. Два маніпулятори робота призначені для підйому предметів вагою до 5 та 10 кг.

Система управління робота дозволяє здійснювати одночасний контроль усіх його двигунів. Програма яка автоматично складає маніпулятори у транспортне положення, що дозволяє швидше та простіше підготувати його до роботи чи транспортування.

Так же мобільний робот призначений для дистанційного підриву вибухових речовин та для роботи з різними аксесуарами, такими як руйнівник, дробовик, детектор трасування вибухових речовин, датчик хімічного забруднення…читати далі» 


Робот пожарный

Пожежний робот

 

Цей робот з дистанційним керуванням може витримувати високі температури та гасити вогонь, використовуючи воду або піну. Він оснащений системою, що дозволяє роботу нести водяний шланг до 100 метрів у довжину та гасити пожежу як самостійно, так і з дистанційним керуванням великими вогнегасниками. Водяні гармати досить потужні та довжина струменя води становиться до 7 метрів, а довжина струменя піни до 5 метрів…читати далі»


Роботизированная платформа для военных

Роботизована платформа для бойових дій зі застосуванням зброї

 

Робот Stayer, що дистанційно керується і розроблений для встановлення зброї під модульну структуру, в якій можливе додавання нового додаткового обладнання та інструментів у міру їх появи. Головною перевагою цієї системи є камерна вежа, система якої підтримує безліч маніпуляторів для кількох видів зброї, має широкий спектр датчиків та до 8 камер з різними можливостями. Робот може керуватися на відстані до 2 км від оператора та підходить для проходження будь-яких територій, включаючи сходи. Поєднане використання коліс та гусениць при експлуатації робота, гусінь збільшує його швидкість та знижує рівень шуму. Робот Stayer у зоні військових дій має свою програму ведення бою "вогонь" та "без вогню", що дозволяє вести цільові чи військові дії без управління оператором. Він також має значні покращення в маневровості та мобільності, визначенні місцеперебування та визначення "свій" - "чужий", при подоланні перешкод і має великий потенціал можливостей.