РОБОТИ


Ми проектуємо, та збираємо роботи для задоволення ваших конкретних потреб. Ці комплекти включають робот і все, що потрібно для його роботи, у тому числі пульт управління та зарядний пристрій. Роботи як можлива техніка для оборонного обслуговування правопорядку та безпеки (контроль та відеоспостереження). Наші знання та досвід включають, але не обмежуються такими напрямками:

  • Радіокеровані роботи з камерою спостереження та аудіо локатором.
  • Мінна розвідка - роботи сапери (виявлення мін), з камерою спостереження.
  • Тактичні, тунельні роботи, роботи для поліції та служб безпеки.
  • Роботи для радіаційного контролю або контролю токсичних газів у повітрі.
  • Безпілотні апарати з автономною системою аудіо та відео спостереженням.
  • Спостереження нічного бачення.
  • Водонепроникний (придатний для дії з водою) робот з багатоканальними камерами відеоспостереження.
  • Удосконалене обладнання для камер спостереження, повороту на 360 градусів та нахилу системи та інші можливості.

SUVTEC

SUVTEC – Всепогодний, всюдихідний гусеничний електромобіль.

 

  Надлегкий та малогабаритний гусеничний електро позашляховик, який розрахований на низьку швидкість та високу мобільність, з подвійним буксируванням. Розроблений для всесезонного використання та має розширені можливості у польових умовах з додаванням панелей безпеки... читати далі»  


Lug

робот наблюдения

Робот, що пересувається по тросу Lug

 

Цей робот ідеально підходить для відео моніторингу в реальному часі в аеропортах, вокзалах та бізнес-центрах, музеях та великих роздрібних магазинах. Миттєве панорамування, переміщення по тросу до 100 метрів з автоматичним контролем режиму підзарядки. Робот показує користувачеві всю картину з можливістю панорамування, зміни нахилу та оптичний зум, для детальнішого аналізу деталей... читати далі» 


Anemon

робот наблюдения

   Підводний робот Anemon

 

Проєкт для наукових досліджень або контроль за підводними об'єктами, як технологія інтерпретації підводного відео фільмування, виявлення елементів підводного світу. Моделювання підводних сцен з використанням бачення та акустики. Можливість управління роботом для ведення спостереження та оцінки положення механічних конструкцій підводою. Основні області застосування робота для оцінки морського довкілля на великій глибині до декількох кілометрів... читати далі»


Magma

робот наблюдения

Магнітний робот спостереження Magma

 

Розроблений як робот високої продуктивності та надійності, може працювати у найскладніших умовах. Це вірний помічник, якщо ви працюєте на ядерному реакторі або робите пошук тих, хто вижив після стихійного лиха. Робот спостереження, який може піднятися, щоб вести спостереження на висоті, має великий потенціал для військового та цивільного застосування... читати далі»


Dor

робот наблюдения

 Мікроробот шпигун Dor для відео стеження.

 

Мікрошпигун для відеоспостереження з бездротовим зв'язком. Захоплює та зберігає картину того, що відбувається в реальному часі. Робот працює у безперервному потоковому забезпеченні живого відео аудіо сигналу.

Найприємніше те, що це дуже міцний робот, який навіть з висоти падіння 5 метрів на бетонну підлогу залишається в робочому стані... читати далі»

 


Stayer

робот наблюдения

Радіокерований робот Stayer з бездротовою системою аудіо та відео зв'язку. Розвиває швидкість до 30 км/год. Цей мобільний робот призначений для зовнішнього спостереження на великих відкритих майданчиках для захисту та пошуку людей і стеження за устаткуванням. Можливість роботи спостереження цілодобово, незалежно від погодних умов. Застосування робота можна знайти в аеропортах, урядових будівлях, оборонних та промислових підприємствах, а також на підприємствах комунального господарства. Робот Stayer також може служити як платформа для перевезення широкого спектра датчиків для виявлення тепла, газів, диму, рівня радіації... читати далі»


Mirage

робот наблюдения

Універсальний високо прохідний робот Mirage з бездротовою системою аудіо та відео зв'язку. Радіокерований робот Mirage може допомогти силам безпеки отримати повну картину того, що відбувається в гарячій точці об'єкта, без необхідності ризикувати життям солдатів... читати далі»


Boomerang

робот наблюдения

 Двоколісний міні робот Boomerang з бездротовою системою аудіо та відео зв'язку. Може використовуватися для закидання у закриті приміщення і рухатися по гладкій поверхні. Щоб уникнути марних жертв, ви можете відправити його в будівлі, де терористи утримують заручників, а потім перемістити його з кімнати до кімнати для спостереження та передачі відео на пульт управління. Витончений і ненав'язливий, робот Boomerang здатний прослизнути під меблі та котитися вниз по сходах... читати далі»

 


Equilibrist

робот наблюдения

Маленький робот відеоспостереження.

 

Чотириколісний міні робот Equilibrist з чотирма відеокамерами та підсвічуванням нічного бачення на кожну камеру. З бездротовою системою аудіо та відео зв'язку, радіокерований... читати далі»


Track

робот наблюдения

 

Тунельний, дуже мініатюрний робот Track, з бездротовою системою аудіо та відео зв'язку, радіокерований. Включає три мотори та відеокамеру з підсвічуванням нічного бачення... читати далі»


Tunnel Kit

робот наблюдения

Додаткове обладнання Tunnel Kit. Призначений для радіокерування та передачі відеосигналу при подоланні складних проходів. Довжина проходу до 40 м. При цьому вам не знадобиться жодного складного обладнання, яке використовуватиметься в шахті тунелю. Досить використовувати Tunnel Kit, лише один недорогий набір... читати далі»


Eye-Mole

робот наблюдения

Міні робот Eye-Моle для тунелів.

 

Eye-Моle - це мобільний робот для огляду тунелів будь-якої складності, особливо ефективний для роботи в небезпечних умовах. Відео зображення, що відбувається, передається в 3D з високою резолюцією. Для більшої зручності спостереження встановлено акустичний мікрофон, який вловлює будь-які шерехи на великій відстані. Зазвичай у тунелях повно отруйних газів (встановлюються додаткові сенсори), а також непередбачених завалів та перешкод, що становить для людини серйозну небезпеку. У цьому випадку першим в щілину відправляють робот Eye-Mole... читати далі»                                                                                               


Quattro

робот наблюдения

 

 

Комплект Quattro із чотирьох мініатюрних відео датчиків з підсвічуванням для нічного спостереження. Призначений для встановлення у будь-якому місці... читати далі»


Guide

робот наблюдения

 

Пульти управління Guide призначений для управління різними видами роботів... читати далі»