Умови використання

ALYaR robotic Ltd рада надати Вам матеріали на нашому сайті з інформаційною метою. Будь ласка, уважно прочитайте наведені нижче пункти. За допомогою нашого веб-сайту, ви погоджуєтесь з умовами, описаними нижче. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами, що обговорюються тут, ви повинні вийти з цього веб-сайту.

ALYaR robotic Ltd підтримує цей веб-сайт з наших офісів в Ізраїлі. Ми не робимо жодних запевнень, що матеріали на нашому сайті є відповідними та доступними для використання в інших місцях. Якщо у вас є доступ до цього веб-сайту з іншого місця, ви робите це за власною ініціативою і несете відповідальність за дотримання законів, які застосовуються у вашому місці. Ми можемо переглянути умови, описані нижче у будь-який час без попереднього повідомлення, оновлюючи цей документ.

 

Заяви прогностичного характеру

Цей веб-сайт містить описи оперативних планів ALYaR robotic Ltd, очікування про результати діяльності, подання майбутніх промисловості або ринкових умов та інші заяви, які описують думки про майбутні події.

Відомі та невідомі ризики можуть призвести ALYaR robotic Ltd до результатів, які суттєво відрізнятимуться від виражених або поданих у цих заявах. Деякі з цих ризиків: невизначеність, пов'язана з непередбаченими труднощами та затримками, пов'язаними з ринком ідентифікації, або клінічні процеси розвитку, зміни у відносинах зі стратегічними партнерами та залежність від стратегічних партнерів для продуктивності критично важливих заходів у рамках угоди про співробітництво; вплив конкуруючих продуктів та технологічні зміни; невизначеності, пов'язані з патентним захистом та нормативним твердженням, а також невизначеності, пов'язані зі здатністю ALYaR robotic Ltd отримати суттєві додаткові засоби, необхідні для прогресу та розвитку.

 

Права інтелектуальної власності

Весь вміст цього сайту захищено авторським правом і не може бути змінено, розподілено, залишено чи передано без нашої попередньої письмової згоди. Ви можете завантажити матеріал з нашого веб-сайту, тільки для вашого особистого, некомерційного використання. Усі повідомлення про авторські права та іншу ідентифікуючу інформацію не повинні бути видалені із завантажених матеріалів. Ви не можете завантажувати матеріал з нашого сайту з будь-якою іншою метою без нашої попередньої письмової згоди.

Товарні знаки та логотипи, розміщені на нашому веб-сайті, є зареєстрованими або незареєстрованими товарними знаками компанії ALYaR robotic Ltd, якщо не вказано інше. Ніщо, що міститься в нашому веб-сайті, не повинно бути витлумачено як надання ліцензії або права на використання цих товарних знаків або логотипів.

 

Подання інформації

Будь-яке повідомлення або матеріал, який ви передаєте або публікуєте на наш сайт електронною поштою або іншим способом, включаючи будь-які дані, питання, коментарі, пропозиції тощо, буде розглядатися як не конфіденційна та непатентована інформація.

ALYaR robotic Ltd може використовувати таку інформацію або матеріали в будь-яких цілях, включаючи, але не обмежуючись відтворенням, розкриттям, передачею, публікацією, трансляцією та подальшою публікацією. Крім того, ALYaR robotic Ltd може вільно використовувати будь-які ідеї, концепції, ноу-хау або технології, що містяться в повідомленні чи матеріалі, які ви надсилаєте наш веб-сайт, для будь-яких цілей.

Ми можемо відстежувати доступ до цього веб-сайту. Прохання та час запиту, що відбуваються, можуть бути зареєстровані для статистики доступу та забезпечення безпеки. Використовуючи цей веб-сайт, Ви погоджуєтесь з положенням про конфіденційність ALYaR robotic Ltd.

 

Посилання на третіх осіб.

Періодично наш веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти. ALYaR robotic Ltd надає ці посилання виключно для Вашої зручності, і включення будь-якого посилання не означає схвалення стороннього веб-сайту.

ALYaR robotic Ltd не контролює та не несе жодної відповідальності за інформацію, що міститься на інших веб-сайтах. ALYaR robotic Ltd вважає, що зміст цього веб-сайту отримано з надійних джерел, але ми не можемо гарантувати, що інформація на цьому сайті є точною, повною або підходящою для будь-яких цілей. Крім того, ALYaR robotic Ltd не може гарантувати, що зміст цього веб-сайту не було порушено технічними неполадками або несанкціонованим розкриттям.

Зміст цього веб-сайту може бути змінено без попередження. Ми можемо змінювати або видаляти матеріали з цього сайту будь-коли. Відповідальність за використання вами даного веб-сайту та його змісту повністю лежить на Вас, а не на ALYaR robotic Ltd. наявної на даному веб-сайті, або будь-які помилки або пропуски, друкарські помилки, не актуальна інформація, технічні неточності, друкарські помилки та інші помилки, представлені на цьому сайті.

 

Наявність веб-сайту

Веб-сайт ALYaR robotic Ltd може бути недоступний час від часу через механічні, технічні, програмні, апаратні або сторонні постачальники, збої, оновлення або будівництво. ALYaR robotic Ltd не може передбачити або контролювати, коли такі простої можуть виникнути та не може контролювати тривалість таких простоїв.