КОМПЛЕКС AL


Однією з розробок ALYaR robotic Ltd. є конструкція панорамного відеоспостереження AL. Це сучасний високотехнологічний комплекс, у виробництві якого використовуються новітні комп'ютерні розробки. Унікальність системи полягає у можливій  експлуатації як у військовій, так і у цивільній промисловості. За допомогою одного оператора можливо виконувати багатофункціональні операції без використання додаткових джерел, що відкриває великі можливості для отримання та передачі інформації. Система панорамного стеження AL дозволяє здійснювати моніторинг за будь-яким кутом фільмування в будь-який час доби.

З використання даної системи стеження відкрилися широкі можливості розв'язання задач обробки інформації та управління, які були недоступні раніше. Цілком вирішена проблема подібних традиційних систем, пов'язана з неможливістю огляду всієї панорами будь-якої миті часу. AL – це надійний захист в екстремальних умовах.


AL-40

Малогабаритна лабораторія AL-40 призначена для індивідуального замовлення будь-якого виду: науково-технічна, випробувальна або пошукова як комп'ютерний комплекс, або як система контролю та захисту для роботи в будь-яких кліматичних умовах. Малогабаритна система AL-40 конструкція якої встановлюється в салоні будь-якого позашляховика.


AL-41, AL-42

Система панорамного слежения

Поліційні або військові позашляховики AL-41, AL-42.

 

Малогабаритна система, конструкція якої встановлюється в салоні будь-якого армійського автомобіля та полицівського джипа, забезпечує оперативність стеження в екстремальних критичних ситуаціях, пов'язаних із захопленням злочинців та терористів без ризику для життя оператора, що знаходиться всередині кабіни системи панорамного відеоспостереження AL-41, AL-42. Широкий спектр можливостей такі як зміна кута фільмування під час спостереження. Головна камера висувається на висоту до 7 метрів. Відео спостереження ведеться у резолюції FULL HD. 

Системи прикордонного контролю.

Система відеоспостереження PTZ включає підтримку двох модулів з 28-кратним або 36-кратним оптичним зумом, що забезпечує справжню продуктивність день/ніч, включаючи WDR та інші розширені покращення зображення для чудового відеоспостереження. 

Завдяки надійності, безпеці та використанню новітніх комп'ютерних розробок у проведенні військових та політичних операцій залучати мінімальну кількість оперативного складу військовослужбовців.

Police-Eye

Police-Eye - це розвинена та сучасна система зчитування номерних знаків, що встановлюється на автомобілі спеціалізованих оперативних відділів або розвідувальних служб як підтримка спостереження при будь-якому освітленні.

Також завдяки своїм унікальним характеристикам пропонується як допомога поліції для проведення перевірок та запобігання злочин.

Police-Eye використовує складне програмне забезпечення, що дозволяє захоплювати зображення як у відтінках сірого, так і кольорового, з найкращим автоматичним вибором параметрів фільмування з багаторазовою автоматичною експозицією.


AL-43

Система панорамного слежения

Професійне знімання фільмів AL-43.

Система AL-43, призначена для науково-дослідної роботи в різних природних умовах, являючи собою надійний захист від ураганів, злив та інших стихій і від нападу диких тварин. Під час фільмування історичних та військових фільмів оператор добре захищений від вибухів, проникнення вогню та диму в кабіну.

Таким чином, враховуючи високий рівень ризику, дана система є ідеальним рішенням для безпечної роботи в екстремальних умовах.


AL-44

Система панорамного слежения

Військові патрульні катери AL-44.

 

Основним завданням військових та патрульних катерів до захисту цілісності та недоторканності територіальних вод. Використання AL-44 для ефективного несення патрульної служби захисту правових, політичних та військових інтересів, державних кордонів, запобігання актам тероризму в морських портах що забезпечує надійний захист і безпеку оператора який веде спостереження.


AL-45

Система панорамного слежения

Вежа спостереження AL-45 - це спеціально розроблена куленепробивна кондиціонована кабіна в комплексі з системою нагляду, яка встановлюється всередині кабіни, що дозволяє вести спостереження та контроль над об'єктами протягом багатьох годин та є вдосконаленим робочим місцем, що розширює діапазон відео моніторингу. Оператор, який перебуває всередині комплексу, надійно захищений від будь-якого нападу. Відео спостереження ведеться у резолюції FULL HD.