Fire-Robotic


Fire-Robotic для пожаротушения

Наша система Fire-Robotic для пожежогасіння використовує нову технологію, яка розроблена спеціально та призначена для більш ефективного гасіння пожеж та врятування життя пожежників. Наша система Fire-Robotic має стати стандартною процедурою для кожного пожежного департаменту та мати конкретне роботизоване наше рішення.

 

Пожежний робот розроблений, щоб допомогти пожежникам зробити роботу більш ефективною та безпечною. Роботи керуються поза будівлею без проводів, тоді як із будівлі надсилаються інфрачервоні зображення того, що відбувається. Коли докази пожежі найчастіше нелегко побачити, і умови всередині будівлі непередбачувані, ось де роботи можуть виявитися безцінними. На місці пожежі шляхом виявлення температури того, що відбувається, робот може передбачити, коли будівля зруйнується. Таким чином, можна зменшити шкоду, завдану пожежникам внаслідок отримання поранення і навіть запобігти загибелі від обвалення.

Робот виготовлений зі спеціальних матеріалів, невеликого розміру, легкий, здатний витримувати екстремальні температури до 450 градусів за Цельсієм (839 градусів за Фаренгейтом) та передавати дані в режимі реального часу до пожежників на безпечному боці. Складна система відео дозволяє оператору мати повний контроль за рухом транспортного засобу у процесі експлуатації. Система керується з безпечної відстані, використовуючи технологію дистанційного керування. Робот оснащений новітніми технологіями та вміє гасити пожежі з мінімальними збитками для себе та своїх операторів, які залишаються за межами діапазону небезпеки під час роботи. Сучасна технологія дозволяє змінювати компоненти, що дає можливість оператору використовувати для гасіння водою, піною або комбінацію з будь-яких рідин. Оригінальний дизайн заснований на перевіреній технології, що використовується в будівництві системи визначення виживання під час мінних вибухів та інших небезпечних операцій у найскладніших і руйнівних умовах. Низький центр тяжкості у поєднанні з потужним двигуном дозволяє виявляти відмінну маневреність. 

Fire-Robotic для пожаротушения

Можливі потенційні використання на підприємствах у галузі:

  • Нафтопереробні заводи та термінали
  •  Військових об'єктів/складів
  •  Хімічні склади/заводи
  •  Заводи горючих матеріалів
  •  Атомні електростанції
  •  Застосування у боротьбі з безладами

Потенційне застосування багатофункціонального пожежогасіння системи Fire-Robotic визначається як дуже затребуваною в хімічній та нафтовій промисловості, атомних станціях, військових об'єктах зберігання, а також хімічними розливами та транспортом для перевезення небезпечних речовин. Сьогоднішня промисловість пожежогасіння повинна йти в ногу з технологічними та технічними розробками в таких галузях і напрямках професіоналів, що безпосередньо впливають на галузі, такі як транспортні засоби, додаткове обладнання, використовувані інструменти в налаштуваннях та профілактики, охорони та безпеки, а також у боротьбі з пожежами, вибухами та наступними ефектами.

Наші розробки, які можливі для застосування у пожежній галузі:


Robotic для пожаротушения

Намет трансформер

 

Намет трансформер із шістьма ліжками призначений для карантинного розміщення людей в екстрених умовах або для польових медичних госпіталів та проживання особового складу.

 

 

Намет служить для тимчасового розміщення та проживання особового складу у літніх польових умовах, але може бути використаний також для зимових умов та інших призначень. Особливістю є використання мінімального розміру площі для встановлення з максимальною комфортністю проживання. Такі намети трансформери, що дозволяють розгорнути спальне місце за лічені секунди та можливості миттєвої експлуатації…читати далі» 


Robotic для пожаротушения

Складні легкі електричні носилки

 

Портативні електричні ноші призначені для вирішення різних цілей з можливістю транспортування однією людиною без використання великих зусиль. Завдяки стандартизації платформи переносні електричні ноші ідеально підходять для використання практично в будь-якій ситуації та забезпечують функціональність для будь-яких ситуацій, необхідних для транспортування у військово-польових умовах. Можливість проводити розгортання швидко та ефективно на полі бою…читати далі»


Robotic для пожаротушения

Комплекс SNAP для пожежників

 

Ми пропонуємо для пожежників комплекс SNAP з широким спектром VIP захисту, це відеоспостереження високої якості із системою збору інформації та зберігання. Комплекс SNAP є системою контролю, призначеною для використання під час збирання доказів аудіо відео доказів під час розслідувань або для захисту та безпеки пожежників у разі компрометуючих обставин під час патрулювання…читати далі»