Quattro


ночного наблюдения

Комплект Quattro із чотирьох мініатюрних відео датчиків з підсвічуванням для нічного спостереження. Призначений для закидання або встановлення будь-де. Радіус відеоспостереження 200-250 м. Комплект включає кілька видів датчиків різної форми для різних видів спостереження.

 

 

  •  Для спостереження зверху використовується спеціальний пристрій запуску, спуск     виконується на парашуті. 
  •   Для закріплення на птахів та тварин.
  •   Для закидання за допомогою спеціального пристрою у важкодоступні місця.

 

Можливий режим постійного обертання 360 градусів. Усі види датчиків водонепроникні, ударостійкі. Відеосигнал передається на частоті 2,4 ГГц. Час роботи до 3 годин. Використовується стандартний тип батарейки (3.0v 123A), які встановлюють перед початком роботи.

 

 


Датчик відеоспостереження для собак

Собаки у розвідці. Застосування собак, як правило, навчених для виявлення, при проведенні спеціальних операцій, полягає у визначенні місцезнаходження наркотиків або зброї та саморобних вибухових пристроїв, а також для забезпечення безпеки під час патрулювання. Датчик, встановлений на собаку, дозволяє: бачити, чути, знімати фотографії та робити відеозаписи у радіусі 360 градусів. Собака та датчик дії управляються дистанційно за допомогою сучасних технологій; команди видаються шляхом радіопередавача. Собаки виконують накази своїх військових майстрів.


Тростина - камера відеоспостереження Bamboo

Трость-камера  видеонаблюдения

Bamboo – є автономною системою відео контролю, компактною та легкою. Мікрокамера підходить для огляду важкодоступних або небезпечних районів, потенційних небезпек навіть при повній темряві. Bamboo чудово підходить для вивчення та перегляду стель та вузьких щілин, відео огляду під транспортними засобами, за кутом будівлі або іншого рухомого чи нерухомого об'єкта...читати далі