Eye-Mole

Мобильный робот туннеля

Мобільний робот може сказати нам про те, що відбувається усередині тунелю. Відстань, на яку робот може проникнути в тунель для дослідження, становить до 1500 метрів. Ми отримуємо від робота інформацію про стан тунелю і на основі даних характеристик з'ясовуємо, наскільки безпечно проникнення тунелю. Відповідно до цих висновків легко визначити, як потрібно діяти надалі та підготувати все необхідне спорядження.

Невеликі розміри робота, мала вага та легкість в управлінні відрізняють його від інших роботів. У будь-якій галузі застосування міні-робот Eye-Моle дає можливість відеоспостереження у 3D з високими характеристиками відео. За допомогою цього робота людина отримує більше можливостей та переваг перед прихованими небезпеками під час археологічних розкопок, досліджень завалів різного ступеня складності. Безперечно, міні-робот Eye-Моle дає перевагу побачити та почути в умовах повної темряви тунелю найважливішу та необхідну інформацію. Для визначення температури, хімічного складу повітря або рівня радіації всередині тунелю є можливість встановлення відповідних додаткових датчиків.

 

Система-відео поєднує процесор обробки зображень з новим датчиком високої чутливості. Цей датчик включає можливість заднього підсвічування архітектури, яка знижує рівень шуму на 60%, що дозволяє захопити відео високої якості в умовах низької освітленості, таких як захоплення предметів на темному тлі, фону в нічний час або об'єкта, що рухається при зйомці в приміщенні.