Mirage


Военный Робот наблюдения

Військовий Робот спостереження

 

Універсальний високопрохідний робот Mirage з бездротовою системою аудіо та відео зв'язку, радіокерований. Включає два мотори та одну відеокамеру з підсвічуванням нічного бачення. Легкий, маневрений. Подолає різні перешкоди користуючись з особливого механізму передачі потужності на кожне колесо. Відеосигнал передається на частоті 2,4 ГГц. Час роботи до 5 годин (залежить від режиму роботи). Радіус роботи до 300 метрів на відкритій площині у приміщенні до 100-150 метрів.

 

 

Mirage 2


Военный Робот наблюдения

Робот Mirage 2 – удосконалена модель робота Mirage. Має більш потужне підсвічування нічного бачення та додаткову складну руку із затискачем. Можливість перевезення невеликих вантажів та скидання їх у вказаному місці. Відеокамера має можливість регулювання кута зйомки та zoom. За допомогою руки Mirage 2 може включити перевезений вантаж або виконувати роботи при використанні затиску з моментом, що обертає, на 180 градусів. Завдяки потужному підсвічуванню, з'явилася можливість виконувати роботи у темних віддалених приміщеннях. Час роботи до 2-3 годин (залежить від режиму роботи). Під час виконання робіт з електронною рукою час роботи робота значно зменшується. Радіус роботи до 500 метрів на відкритій площині у приміщенні до 100-150 метрів (залежить від типу приміщення). Антена візуально відсутня. Під час перевезення металевих вантажів використовуються додаткові антени.

 

Военный Робот наблюдения
Поисковый робот  миноискатель

Робот міношукач Mirage 2

 

Пошуковий робот міношукач Mirage 2 призначений для виявлення всіх металевих та неметалічних протитанкових (AT) та протипіхотних (AP) хв. Робот працює у ситуаціях різних рівнів складності, як у денний, так і в нічний час. Ця можливість дозволяє розширювати та створювати додаткові проходи через мінне поле.

Mirage 2 - це надійний помічник у розвідці маршруту та підтримці надзвичайних операцій. Робот також забезпечує ефективні можливості для безпечної роботи саперів.