Equilibrist


Робот наблюдения

Крихітний робот відеоспостережень, для систем Розумний дім

 

Equilibrist - це мобільний робот для моніторингу квартир, заміських будинків, офісів та складських приміщень з постійним аудіо та відеозаписом. Робот Equilibrist легко піднімається і спускається сходами будинку, а при падінні з висоти відновлюється для продовження своєї роботи. Поряд із цими важливими опціями, він також має систему сигналізації з автоматичним телефонним оповіщенням. Цей робот безпеки може запропонувати вам вільне ведення спостереження за вашим будинком або бізнес-офіс через мережу в будь-який час і в будь-якому місці, на iPhone або інший мобільний телефон з системою Android.

 

Цей мобільний робот вирішує проблеми контролю помилкових викликів та громіздких стаціонарних систем безпеки. Крім камери, мікрофона та динаміка робот оснащений датчиками температури, диму та руху та функцією сигналізації. При появі перед камерою робота будь-яких об'єктів спрацьовує сигнал тривоги, і це зображення або звук сигналізації відправляться електронною поштою до вас негайно.

 

Мобільний робот Equilibrist самостійно складає карту приміщення, планує траєкторії переміщення, стежить за зарядом батарей, передає аудіо та відео інформацію з місця подій та слухняно виконує команди через інтернет – це система навігації та управління, яка є основою робота та його інтелекту. Передбачена також інтеграція із системами безпеки та домашньої автоматики, голосове управління та автоматична функція нічного бачення.


Військовий Робот спостереження

Чотириколісний міні робот Equilibrist з двома відеокамерами та підсвічуванням нічного бачення на кожну камеру. З бездротовою системою аудіо та відео зв'язку, радіокерований. Можливість використання для закидання у будь-які приміщення та пересування по будь-якій поверхні. Має мотор на кожне колесо, що збільшує можливості робота при підйомі та подоланні вертикальних перешкод до 10-12 см, виконує обертання на 360 градусів у різні боки. Камери включаються по черзі, залежно від напрямку руху. Підсвічування нічного бачення працює в автоматичному режимі. Відеосигнал передається на частоті 2,4 ГГц. Час роботи від 3 до 5 годин (залежить від режиму роботи). Радіус роботи до 300 метрів на відкритій площині у приміщенні до 100-150 метрів. Антена на роботі візуально відсутня.