שירות ותיקון מכשור רפואי


ייצור וחידוש מכשור ואביזרים רפואיים.

 

 

החברה מפתחת ומייצרת מכשור חדשני, בהתאמה אישית לצרכי הלקוח  בתמיכה ובייעוץ הנדסי, פתרונות חדשניים, המותאמים לצרכים הייחודיים והמשתנים של בתי חולים ונותני שירותים רפואיים אחרים. לדרישות סטנדרטים הגבוהים, ידע רב, מקצועיות, התמחות ואיכות הם אבני היסוד של החברה שלנו בתחום זה.

שירותים ופתרונות למכשור רפואיים:

 

v  תיקון ציוד רפואי

v  ייצור מגוון רחב של מכשירים ואביזרים

v  התמחות באפיון ובפיתוח כלים ואביזרים ייעודיים על פי דרישה

v  תיקון, בנייה ושחזור של יחידות פגומות או שבורות

v תיקון כרטיסים אלקטרונים

 

אנו מתמחה בתיקון כרטיסים אלקטרונים ומכלולים אלקטרונים, מכל יישום וטכנולוגיית ייצור. התיקון מתבצע ברמת הרכיב, ללא כל צורך במידע הנדסי אודות הכרטיס האלקטרוני או המכלול האלקטרוני.

 

אנו מחליפים את כל הרכיבים הנוטים להתיישנות עם הזמן כתחזוקה מונעת, ובכך משפרים את הזמן הממוצע בין תקלות. ציוד ייעודי לאיתור תקלות ותיקון

 

 

ברשותנו ציוד מתקדם ביותר הן לאיתור התקלות והן להחלפת הרכיבים. בשלב איתור התקלות אנו נעזרים במיקרוסקופים ומצלמות לבחינה ויזואלית של הכרטיס האלקטרוני,  ולאחר מכן פרוק הרכיב התקול והחלפתו ברכיב תקין תעשה באמצעות תחנת הלחמה מיוחדת.

 

החברה מעניקה את שירותי תיקונים למגוון התמחויות רפואיות: כירורגיה, אורטופדיה, נוירו, גניקולוגיה, אף אוזן גרון, עיניים, לפרוסקופיה ועוד.

החברה מעניקה את שירותיה לבתי חולים, קופות חולים, חדרי ניתוח, מרפאות פרטיות, מרפאות שיניים, מרפאות וטרינריות ועוד נותני שירותים רפואיים רבים.

השירות ניתן בכל רחבי הארץ.

 

לפרטים נוספים – צרו קשר:

 דוא"ל: contact@alyarrobotic.com