בית חכם


בית חכם

איכות החיים שלך מתחילה בבית, בנוחות לפני ואחרי יום עבודה ארוך, טכנולוגיות ומגמות חדשות לבית החכם, ומתכננת כבר היום את הבית החכם כדי שיתאים לקליטת הטכנולוגיות של העתיד. בכל שלב תרגיש כיצד הבית עובד בשבילך, גם אם אתה נמצא בעבודה, בשביל הגישה לבית או בכל אחד מחדרי הבית. מדובר בחוויית מגורים אחרת, חדשה ומרגשת.

 

 

בית חכם מפוקח על ידי בקרים, מעבדים, ומחשבים שבדרך כלל משולבים במערכת בקרת מבנה ומבצע בקרה עם תוכנה והגדרת תרחישים למכשירי חשמל בבית, שיכולה להיות כתובה בתוכנית או בסולם פעולות של בקרים. לדוגמה הדלקת אורות על סמך זיהוי תנועה וחיישן פוטואלקטרי לעוצמת האור או השקיית הגינה כאשר הגינה יבשה, סגירת כיסוי גג לכביסה עם זיהוי גשם על ידי סנסור מים, משלוח הודעה במקרה של זיהוי תנועה בגינה בשעות בלתי צפויות, למשל על ידי גילוי תנועה בוידאו וכן אפשרות של הפצת הווידאו והאודיו בבית, כמו על ידי נגני מדיית רשת, כולל אפשרות בקרה ממסכי מגע או שלטים.

 

 

 

בית חכם

בית חכם באבטחה וביטחון

 

הבית החכם מספק רמה חדשה של ביטחון עבורך ועבור המשפחה שלך. מערכות הבית החכם לאפשרות לך לדעת מה קורה בכל הבית בכל זמן ובכל מקום. שילוב במערכת מרכזית אחת של רובוט, מצלמות האבטחה, האזעקה, חיישנים, תאורה, שערים ותקשורת, מאפשר להגיב במהירות ובצורה אוטומטית לכל תרחיש מסוכן ולנטרל איומים.

 

 

 

בית חכם

בית חכם מפנק

 

המילה "בית" מקבלת משמעות אחרת, כשהבית יודע לדאוג בעצמו לנוחות ולפינוק שלך. התאמת התאורה לשעה ביום והכנת אמבט חם בדיוק בזמן החזרה מהעבודה, הן רק דוגמאות לשדרוג באיכות החיים שמספק הבית החכם.  בנוסף משדרגים את ההזדמנות ליהנות מערכות הוידאו והאודיו שלך.

 

 

 

בית חכם

בית חכם ירוק

 

הבית החכם מאפשר לכם לנהל את צריכת החשמל בבית בצורה היעילה ביותר, ולהפוך את הבית לידידותי

לסביבה ללא מאמץ. הפעלה יעילה של מערכות מיזוג ותאורה מייצרת חסכון עצום מרגע ההתקנה.