מערכת ביקורת גבולות


מערכת ממוחשבת לרישום ובקרת הגבולות והמעברים של מדינת ישראל, כמו גם לדרישות התפעול המיוחדות של מגוון המשתמשים במערכת. המערכת, מתאימה בכל המעברים האוויריים, היבשתיים והימיים של המדינה, תתמוך בתהליכי ביקורת הגבולות ותסייע בבקרת מעבר כלי רכב ומטענים


מערכת ביקורת גבולות

  - מעבדה קומפקטית  AL-40

 

המעבדה הקומפקטית משמשת לכל מטרה מכל סוג: בדיקות מדעיות טכניות, עריכת טסטים או תצפיות, מערכת מחשב או מערכות בקרה אחרות לשימוש בכל תנאי האקלים.

ניתן להתקין את המעבדה הקומפקטית בתוך כל ג'יפ. 


מערכת ביקורת גבולות

AL-41, AL-42    מערכת מעקב לג'יפ צבאי או משטרתי

  

מערכת קומפקטית המותקנת בתוך כל רכב צבאי או ג'יפ משטרתי. המאפשרת מעקב נוח באמצעות וידאו פנורמי ללא סיכון חייו של המפעיל ויכול לבצע איסוף מידע, זיהוי אויב ויריב בכל מזג אוויר.

למערכת יש מגוון רחב של זוויות צילום שניתן לשנות במהלך התצפית, עליה במשק של המצלמה הראשית מגיע לגובה של 7 מטרים. היכולות האלו יאפשרו שוטרי משמר הגבול להתמודד עם פתיחת צירים, לסייע לסגירת מעגלי אש (הזמן שעובר מקביעת המטרה ועד ביצוע הירי), סריקת גדר המערכת לזיהוי מטענים או פרצות ולספק תצפית. ישנם מקומות שבהם שמירה על הביטחון השוטף מצריכה רמות סיכון גבוהות, ולכן איסוף מידע מתבצע ממרחק וקיימת פחות נוכחות על הציר הראשי הקרוב לגדר. המעקב מתבצע ברזולוציה FULL HD.  הודות לאמינות, בטיחות ושימוש בפתרונות טכניים חדשים במערכת, ניתן לצמצם את מספר סגל-עובדים התפעול הדרושים בארגונים צבאיים ומשטרתיים. 


צילום מקצועי

- צילום מקצועי AL- 43

המערכת נועדה לחקור פעילויות בסביבה ובתנאי טבע לא רגילים. המערכת נותנת הגנה ועמידה מפני סופות, גשמים עזים, התקפות ע"י בעלי חיים פראיים ואסונות טבע. מפעיל המערכת מוגן מפני פיצוצים, חדירת אש ועשן.

מערכת זו היא פתרון אידיאלי לעבודה בטוחה בתנאים קיצוניים המעקב מתבצע ברזולוציה FULL HD

  

 


מערכת ביקורת גבולות

– סירות סיור AL-44 

 

המטרה העיקרית של סירות הסיור של המשטרה והצבא היא להגן על שטחים טריטוריאליים.

שימוש במערכת AL-44 מאפשרת שמירה על נמלי הים והגבולות מפני פעולות טרור ע"י הגנה מלאה למפעיל שיוכל לנהל תצפיות בבטחה

 

 


מערכת ביקורת גבולות

 

- תצפית ממגדל  AL-45

 

המגדל נבנה במיוחד כתא ממוזג וחסין מכדורים המשולב יחד עם מערכת למעקב פנורמי המותקן בתוכו. מאפשר לך לשלוט ולפקח על חפצים במשך שעות רבות במקום עם תנאי עבודה נוחים.

מאפשר מעקב בראיה פנורמית ללא סכנה לחייו של העובד מפני תקיפה.

המעקב מתבצע ברזולוציה FULL HD