ALYaR robotic Ltd.


Компанія ALYaR robotic Ltd. спеціалізується на розробках роботів та електронних приладів на індивідуальні замовлення. Також розробляє та виробляє оптичні розвідувальні системи для правоохоронних органів та спеціалістів з безпеки. Наша продукція включає системи для польового аудіо та відео спостереження; мініатюрні роботи для бездротового спостереження для військового персоналу, що бере участь у вуличних боях та боротьби з терором; для поліції та пошуково-рятувальних робіт. Компанія також розробляє всеспрямовані розвідувальні системи для легких транспортних засобів, правоохоронних органів, VIP охорона, таємних та пошуково-рятувальних операцій,  також розробок для сил спеціального призначення. ALYaR robotic Ltd. пропонує свої системи спостереження для пілотованих та безпілотних платформ наземних транспортних засобів та безпілотних літальних апаратів. Унікальні розвідувальні системи які включають автоматичне відео виявлення руху і можливості розуміння зображення. Компанія також може надавати свої ідеї, такі як варіанти дизайну та електронної розробки, виробництва та реалізації; які включають мобільні компактні системи безпеки та пристрої спостереження. 

ALYaR robotic Ltd. пропонує свою продукцію з використанням необмежених можливостей для нестандартних видів та дозволяє втілити у життя будь-які проєкти замовника. Ми є командою з висококваліфікованою групою людей, які постійно прагнуть надавати нашим клієнтам найкращі рішення та допомогу у реалізації будь-яких проєктів.


Для військової промисловості ми маємо безліч роботів, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті, а також гордість нашої фірми - розроблені моніторингові комплекси, системи контролю та захисту, такі як система AL-41, AL-42, AL-43, AL -44, AL-45.

Цивільні розробки AL-40 спеціалізуються на системах для науково-дослідної роботи, випробувальні або пошукові системи відеоспостереження та контролю окремих об'єктів. Можливість використовувати AL-40 як індивідуальну мінілабораторію з опцією встановлення та використання будь-яких ваших приладів.

 

Наша компанія ALYaR robotic Ltd надає клієнту різні варіанти виконання замовлення, з прикладами яких ви можете ознайомитися на нашому сайті. Це дає можливість взяти напрямок вашої фантазії та втілити її до наявного робота. Ви будете постійно перебувати у процесі розробки, знаходити та реалізовувати нові доповнення. Ми готові допомогти здійснити ваші мрії та зробити реальністю все те, що здавалося вам неможливим. Якщо ви вже розпочали самостійну роботу, ми готові дати необхідну інформацію та довести вашу розробку до кінцевого результату.


Fire-Robotic

Fire-Robotic

Наша система Fire-Robotic для пожежогасіння використовує нову технологію, яка розроблена спеціально і призначена для більш ефективного гасіння пожеж та порятунку життя пожежників. Наша система Fire-Robotic має стати стандартною процедурою для кожного пожежного департаменту та мати конкретне роботизоване наше рішення.