Lug


Передвигающийся по тросу робот

Робот, що пересувається по тросу Lug

 

Робот такого типу має дуже важливу роль у системах охоронного відеоспостереження. Він може надати зображення з великою кількістю деталей і з більшим охопленням, що робить їх більш корисними при моніторингу. Система контролю охоронного IP-відеоспостереження робота допоможе забезпечити безпеку людей та їх власності в аеропортах, а також віддалене спостереження за обладнанням та виробничими приміщеннями.

Камера робота забезпечує миттєве наведення на об'єкт і може збільшити об'єкт, що знаходиться в центрі зображення одним натисканням кнопки. Відповідно, оглядаючи загальну картину, працівник служби безпеки може наблизити будь-яку зону, де спостерігається підозріла поведінка. Система наведення об'єктива дозволяє в цьому роботі миттєво змінювати кут зору і при наближенні об'єкта зберігається відмінна якість зображення з високою роздільною здатністю. Миттєве збільшення об'єкта не знижує якість зображення, контури зображення не розпливаються.

Відеосервер робота дозволяє легко здійснити інтеграцію відеосигналу. Ви можете скористатися всіма перевагами цифрового відео технології системи.

Відеосервер передає цифрове зображення безпосередньо через IP-мережі, такі як LAN або Wi-Fi. Він перетворює відеосистему на систему мережевого відео і дозволяє користувачеві переглядати зображення в режимі реального часу за допомогою веб-браузера або програмного забезпечення управління відео з локального або віддаленого мережного комп'ютера. На додаток, використовуючи послідовний порт відеосервера, можна забезпечити підключення та керування раніше встановлених пристроїв, таких як камери з керованим панорамуванням, нахилом і зумом або відеомагнітофон з функцією запису. Також різні спеціалізовані камери, що мають розширені функції відеоаналізу, включаючи виявлення руху і забезпечення сигналізації при несанкціонованих діях. 


Робот відеоспостереження для гнучкої та швидкої дії.

Передвигающийся по тросу робот

Спеціальний робот розроблений для добре організованих операцій зі знищення із високою ефективністю роботи. Він може бути використаний для відеоспостереження у різних небезпечних середовищах. Основні сфери застосування: громадська безпека, боротьба з тероризмом, військові походи, поліцейська розвідка, процес місії знищення вибухових речовин, а також спостереження та транспортування вантажів у небезпечних середовищах, таких як атомна галузь та хімічна промисловість.

Робот, який може рухатися через простір мотузкою, і для цього потрібен тільки двигун постійного струму з можливістю операції скелелазіння. Перевагами запропонованого робота є низьке споживання енергії, низька вартість, його легко контролювати та встановлювати. Усі дослідження були зосереджені на механічній конструкції для реалізації робота. На стадії розробки запропонований дизайн робота був протестований. Було використано альпіністське спорядження та мотузки для роботизованої конструкції. Результат випробування був успішним і довів, що дизайн робота можна застосувати.