ALYaR robotic Ltd.

Компанія яка спеціалізується на розробці роботів та електронних пристроїв для спостереження, відеорозпізнавання цілей та дослідницької діяльності. Також ми розробляємо та виробляємо оптичні системи збору розвідувальної інформації, компактні системи безпеки та індивідуальні пристрої, які обслуговують і захищають правоохоронні органи та спеціалістів із безпеки. Ми пропонуємо системи спостереження для пілотованих і безпілотних платформ, системи розвідки для спеціальних військових операцій з автоматичним відеодетектором руху і розпізнаванням зображень.

 

Інтелектуальна власність.

 

Компанія ALYaR robotic Ltd зберігає свої конкурентні переваги для постійного розширення та захисту своєї інтелектуальної власності.

З моменту свого створення компанія застосовує кілька патентів, які захищають свої технології, її застосування та операційні системи. Світові патенти та патентні заявки компанії захищають кожен аспект діяльності компанії, а також багато торгових секретів.

Інтелектуальна власність компанії включає: Електронно-оптичні системи для збирання спостереження, розвідки та інформації; обробка зображень.

 

Всеспрямоване зображення.

 

Одним із найбільш значних технологічних проривів, досягнутих компанією, є її технологія всеспрямованого зображення, яка дозволяє захоплювати та переглядати все поле зору одночасно в режимі реального часу, а також в автономному режимі.

Технологія була використана в ряді продуктів компанії що дозволяє в режимі реального часу вести всеспрямоване спостереження сцен як у денному світлі, так і у темряві.

 

 Виявлення руху.

 

Компанія використовує передові та унікальні відеодетектори руху, які забезпечують значне покращення та більш найвищу надійність кожної системи безпеки.

Система може попередити користувача різними способами та на різних рівнях терміновості відповідно до тяжкості загрози або процентного рівня, присвоєного кожній події.

З розширеними можливостями розуміння образу, розвідки та системи безпеки виходить на новий рівень продуктивності та надійності, а також додаткові замовлення системи можуть бути розроблені для задоволення унікальних потреб збройних сил, правоохоронних органів та безпеки споживачів у всьому світі.

 

Операційні завдання.

 

Майбутні бойові системи, а також майбутні системи безпеки включатимуть безпілотні платформи, спрямовані на виконання різних завдань, або повністю автономно або з дистанційним керуванням оператором. Метою є зберегти найважливіший і неоціненний фактор, людини від ризику заподіяння шкоди.

ALYaR robotic Ltd розробляє широкий спектр віддаленого спостереження та навігації для автономних та напівавтономних транспортних засобів, які дозволять стати частиною багато мільярдної промисловості майбутніх бойових систем.

 

Програмне забезпечення.

 

Унікальна можливість для захоплення справжньої всеспрямованої сцени вимагає ефективного інструменту для того, щоб глядач повною мірою міг зрозуміти та правильно орієнтуватися у зображенні, яке він розглядає. Ця потреба є особливо важливою при роботі з реальним часом спостереження під час бойових ситуацій або роботи правоохоронних органів.

Протягом розвитку кожної системи компанія спеціалізується на питаннях людського фактора, що беруть участь у кожному додатку. Особливі потреби кожної програми можуть знадобитися щодо інтерфейсу між користувачем та системою. Надання передового управління та відбивання інтерфейсу дозволить операторам та глядачам зручно здійснювати візуальний контроль.

 

Потенційні сфери застосування.

 

ALYaR robotic Ltd спеціалізується на розробках для оборонної промисловості, правоохоронних органів безпеки, а також побутових електронних пристроїв, пропонуючи передові рішення у таких областях:

- Системи спостереження для пілотованих та безпілотних платформ, у тому числі: бойових   броньованих машин, безпілотних наземних транспортних засобів, безпілотних літальних         апаратів тощо.

- Розвідка системи спеціальних військових операцій, у тому числі боротьби з тероризмом та       конфліктами низької інтенсивності.

- Спостереження та розвідка для сухопутних військ.

- Охорона та спостереження, включаючи автоматичний відеодетектор руху.

- Адаптація системи моніторингу для сухопутних військ та тактичних команд, у тому числі   комп'ютерних програм для огляду дій.

- Системи на замовлення, у тому числі на всіх етапах характеристики, дизайн, розробка,   виробництво та реалізація.

- Побутова техніка - мобільні компактні системи безпеки та пристрої спостереження.