Anemon

Подводный робот

Підводний робот Анемон.

 

Потужний пристрій із переглядом відео в реальному часі. Це автоматичний контрольований підводний апарат, який може записувати відео і робити зйомку в HD з переглядом через воду живого відео, якби ти був під водою самостійно. Ви можете дивитися відео високої чіткості для виконання перевірок чи досліджень. Опціональний комплект аксесуарів поставляється окремо для спеціального монтажу на спеціальних об'єктах.

Подводный робот

Його компактні розміри дозволяють поміститися в будь-якому транспортному засобі та не вимагають великих місць для перевезення.

Подводный робот

Новий робот представляє особливий інтерес для військових, які можуть використовувати його для цілого ряду підводних робіт, наприклад, для виявлення зброї, наркотиків, що незаконно ввозиться, або для знаходження переломів напруги в корпусах судів, а також для інших підводних обстежень.

Перевага підводного робота полягає в тому, що він може обертатися на дні в товщі води по колу, праворуч і ліворуч, що ефективно при скануванні підводної флори та фауни. Також, робот може бути використаний, щоб прискорити обробку та маршрутизацію регулярного морського судноплавства. Основні сфери застосування робота для оцінки морського середовища проживання на великій глибині до декількох кілометрів.